-50%



2 800 ₴
1 400 ₴
Оригінальні спортивні кросівки, верх яких виготовлений з легкої, міцної і зносостійкої тканини, щоб витримати інтенсивні навантаження.
Цілісна конструкція верху із сітки, адаптивна п'ята та лита підошва забезпечують плавний рух стопи. Спеціальний сітчастий матеріал забезпечує повітропроникність та підтримку.
Дизайн п'яти забезпечує природнішу посадку, а округлення забезпечують плавний перехід із п'яти на носок під час приземлення.
Інноваційна конструкція для упору ноги.
Двокомпонентна ультралегка піна, для забезпечення комфортної пробіжки.
Верх із сітки забезпечує чудову вентиляцію.
|
см |
24.5 |
25 |
25.5 |
26 |
26.5 |
27 |
275 |
28 |
28.5 |
29 |
29.5 |
30 |
30.5 |
31 |
315 |
|
us |
6.5 |
7 |
7.5 |
8 |
8.5 |
9 |
9.5 |
10 |
10.5 |
11 |
11.5 |
12 |
12.5 |
13 |
13.5 |
|
uk |
6 |
6.5 |
6.5 |
7 |
7.5 |
8 |
8.5 |
9 |
9.5 |
10 |
10.5 |
11 |
11.5 |
12 |
12.5 |
|
eu |
39 |
40 |
40.5 |
41 |
42 |
425 |
43 |
44 |
44.5 |
45 |
45.5 |
46 |
47 |
475 |
48 |
Кросівки для спортивних тренувань, бігу та повсякденного носіння
Спортивні кросівки за посиланням: бйогоові кросівки оригінал.
В наявності розмір чоловічих кросівок: Eur 40.5 (26 cm).
Інтернет-магазин ElitSport.com.ua надає клієнтам ОРІГІНАЛЬНЕ футбольне взуття, спорядження та інші аксесуари за найнижчими цінами на ринку. Оплата проводиться після отримання клієнтом, що дає змогу переконатися в якості товару та його правильному виборі. Робота без жодних попереджень дає гарантію того, що ми працюємо на клієнта. Доставка здійснюється на всій території України.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DC |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал верху | Текстиль |
| Матеріал підошви | Піна |
| Розмір чоловічого взуття | 40,5 |
| Розмір жіночого взуття | 41 |
| Колір | Чорний |
| Товщина підошви | 6 мм |
| Захист від води | Так |
| Стан | Новий |
| Довжина устілки | 27 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид взуття | Бутси |
| Дихаюча устілка | True |
| Матеріал шипів | Пластик |
| Вага пари | 0.5 г |
| Розмір | Eur 40.5 (26 cm) |
| Вид устілки | Амортизована |
| Класифікація бутс | FG (Firm ground) |