-50%




3 100 ₴
1 550 ₴
Ця сумка через плече ідеально підходить для перенесення всіх необхідних речей у дорозі. Її можна носити на плечі або на поясі завдяки регульованому ремінцю. Вона має дві основні кишені та невелику передню кишеню, прикрашену стильним металевим значком із логотипом команди.
Інформація про продукте:
НОВИЙ, з етикеткою й оригінальним пакованням
Купити сумку для тренувань за посиланням: сумка спортивна чоловіча.
Інтернет-магазин ElitSport.com.ua надає клієнтам ОРІГІНАЛЬНЕ футбольне взуття, спорядження та інші аксесуари за найнижчими цінами на ринку. Оплата проводиться після отримання клієнтом, що дає змогу переконатися в якості товару та його правильному виборі. Робота без жодних попереджень дає гарантію того, що ми працюємо на клієнта. Доставка здійснюється на всій території України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mercedes-Benz |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 54 л |
| Висота | 29 см |
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 31 см |
| Вага | 400 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |