-50%








1 500 ₴
750 ₴
Розмір спортивного взуття: Eur 43 (27 см), Eur 44 (27.5 см).
стильні кросівки для відпочинку від BEYOND THE RAINBOW для жінок і чоловіків
Колірні акценти для сучасного образу
Напис "NASA" на п'яті та язичку
Напис «За межами Землі» на бічній стороні взуття
Знімна устілка
круглий носок зі шнурівкою
Верх: Текстиль
Внутрішній матеріал: текстиль
Вага одного взуття: ок. 350 г по 42 євро
Колір: див. верхнє вікно вибору — Синій, Білий або Чорний
Основний матеріал: текстиль
Склад матеріалу: текстиль
Підкладка та устілка: текстиль
Подошва: інший матеріал
Цвет: Багатобарвний
Стиль: Кросівки
Тип товару: Взуття
Посадка (посадка): Працює менше
Ширина черевика: Нормальна
Застежка: Шнурки
|
см |
24 |
24.5 |
25 |
255 |
26 |
26.5 |
27 |
27.5 |
28 |
28.5 |
29 |
29.5 |
30 |
30.5 |
31 |
|
us |
6 |
6.5 |
7 |
7.5 |
8 |
8.5 |
9 |
9.5 |
10 |
10.5 |
11 |
11.5 |
12 |
12.5 |
13 |
|
uk |
5 |
5.5 |
6 |
6.5 |
7 |
7.5 |
8 |
8.5 |
9 |
9.5 |
10 |
10.5 |
11 |
11.5 |
12 |
|
eu |
38 |
385 |
39 |
40 |
405 |
41 |
42 |
425 |
43 |
44 |
445 |
45 |
455 |
46 |
47 |
Кросівки спортивні призначені для занять спортом і повсякденного використання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nasa |
| Країна виробник | Індонезія |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал верху | Текстиль |
| Матеріал підошви | ЕВА/Резина |
| Розмір жіночого взуття | 43 |
| Колір | Чорний |
| Товщина підошви | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Довжина устілки | 27 см |
| Основні | |
| Вид взуття | Кросівки |
| Матеріал шипів | Гума |
| Вага пари | 0.36 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір чоловічого взуття | Eur 44 (27.5 см) |