-50%





1 700 ₴
850 ₴
Класічна форма з новими покращеними якісними матеріалами для всіх, хто хоче перетворити традиційний спортивний рюкзак на модель із цікавим дизайном від Puma.
Має головне відділення на блискавці, що відкривається з двох боків, кишеня спереду на блискавці.
1 бічна кишеня.
М'які регульовані лямки та ручка для перенесення забезпечують зручність використання. Обладнана до спини частина рюкзака оброблена м'яким матеріалом.
Дно з матеріалу dura Base збільшує термін експлуатації виробу та захищає вміст. Світловідбивні.
Розмір: 44 х 33 х 12.5 см.
Більше рюкзаків для тренувань за посиланням: чоловічі рюкзаки.
Інтернет-магазин ElitSport.com.ua надає клієнтам ОРІГІНАЛЬНЕ футбольне взуття, спорядження та інші аксесуари за найнижчими цінами на ринку. Оплата проводиться після отримання клієнтом, що дає змогу переконатися в якості товару та його правильному виборі. Робота без жодних попереджень дає гарантію того, що ми працюємо на клієнта. Доставка здійснюється на всій території України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puma |
| Країна виробник | Індонезія |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Об`єм | 21 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Глибина | 33 см |
| Висота | 44 см |
| Ширина | 12.5 см |
| Вага | 0.36 г |
| Стан | Новий |