-50%




2 800 ₴
1 400 ₴
Дизайн простий із малюнком Пуми на передньої панелі. Завдяки великий головний відсік з двосторонньою блискавкою, сумка має вдосталь місця для спортивного одягу, рушників та аксесуарів. Ключі, цінні речі та інші дрібні аксесуари можна розмістити в невеликому пеналі з блискавкою. Завдяки матеріалу, зробленому зі 100% поліестеру, за спортивною сумкою дуже легко доглядати.
Інформація про продукте:
Бренд: PUMA
Матеріал: 100% поліестер
Підкладка: 100% поліестер
Логотип бренда спереду та на ручці.
Розміри (ШxВxГ): 60 x 29 x 31 см
Об'єм: 54 л
одне основне відділення з двосторонньою блискавкою
бічна кишеня на блискавці
відкрита сітчаста бічна кишеня
м'які ручки для перенесення із застібкою-липучкою
регульовані, м'які плечові ремені
зручно носити
НОВИЙ, з етикеткою й оригінальним пакованням
Купити сумку для тренувань за посиланням: сумка спортивна чоловіча.
Інтернет-магазин ElitSport.com.ua надає клієнтам ОРІГІНАЛЬНЕ футбольне взуття, спорядження та інші аксесуари за найнижчими цінами на ринку. Оплата проводиться після отримання клієнтом, що дає змогу переконатися в якості товару та його правильному виборі. Робота без жодних попереджень дає гарантію того, що ми працюємо на клієнта. Доставка здійснюється на всій території України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puma |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 54 л |
| Висота | 29 см |
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 31 см |
| Вага | 400 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | M |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Гарантійний термін | 60 мес |
| Максимальне навантаження | 11 кг |