



350 ₴
Цей міський рюкзак для занять спортом із контрастним логотипом по центру. Містка спортивна сумка для зручного зберігання спортивного взуття та одягу. Регульовані лямки і повітропроникної сітки створюють додатковий комфорт у процесі експлуатації.
Виробник: Ronaldinho
Матеріал: 100% поліестер
Логотип надрукований спереду
Напис «Роналдіньйо», надрукований великим шрифтом на спині
Одне велике основне відділення зі шнурком
одне зовнішнє відділення на блискавці
Розміри: ок. 50 x 33 см
Ширина ремінця: 2 см
нижній перфорований верхній матеріал
НОВИНКА, з етикеткою й оригінальним пакованням
Інтернет-магазин ElitSport.com.ua надає клієнтам ОРІГІНАЛЬНУ спортивну взуття, спорядження та інші аксесуари за найнижчими цінами на ринку. Оплата проводиться після отримання клієнтом, що дає змогу переконатися в якості товару та його правильному виборі. Робота без жодних попереджень дає гарантію того, що ми працюємо на клієнта. Доставка здійснюється на всій території України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ronaldo |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Об`єм | 14 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Глибина | 2 см |
| Висота | 50 см |
| Ширина | 33 см |
| Вага | 0.2 г |
| Стан | Новий |