-50%







6 580 ₴
3 290 ₴
Стильна ретроверсія культового Nike Air Force 1, High QS отримує вишукане оновлення. Характеризуючись своїм глянсовим нейлоновим ремінцем, ця пара бачить мінімальну сіру шкіру, що трапляється з глибокими темно-синіми акцентами в найважливіших точках, включно з з з зернистою шкірою Swoosh. В інших місцях усе дотримується тієї ж піднесеної колірної палітри — це схоже на кольори команди New England Patriots — за винятком привабливих штрихів червоного брендингу в усьому.
Кросівки для занять спортом та повсякденного носіння.
Розмір класичних бігових кросівок: Eur 44.5 (29 см), Eur 45.5 (30 см).
Більше чоловічих спортивних кросівок за посиланням: кросівки Nike оригінал
Інтернет-магазин ElitSport.com.ua надає клієнтам ОРІГІНАЛЬНУ спортивну взуття, спорядження та інші аксесуари за найнижчими цінами на ринку. Оплата проводиться після отримання клієнтом, що дає змогу переконатися в якості товару та його правильному виборі. Робота без жодних попереджень дає гарантію того, що ми працюємо на клієнта. Доставка здійснюється на всій території України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nike |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Стать | Чоловіча |
| Вологозахист | Так |
| Стиль | Спортивний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Синій |
| Вид взуття | Кросівки |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підошви | Каучук |
| Антиковзка підошва | Так |
| Вид устілки | Амортизована |
| Довжина устілки | 29 см |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Доросла |
| Захист від води | True |
| Товщина підошви | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір чоловічого взуття | Eur 45.5 (30 см) |