







1 050 ₴
Класична форма з новими покращеними якісними матеріалами для міста та тренувань. Ця модель чоловічого рюкзака для спортсмена з цікавим дизайном - Academy от Nike. (Подиви фото).

Особливе відділення для зберігання для вологого спорядження окремо від сухого.
Підкладка на вигнутих лямках і задній вставці забезпечує додатковий комфорт.

Надійна задня кишеня з підкладкою з повсті для телефона та ключів.
Бічна кишеня із сітки призначена для пляшки з водою.

Основне відділення з подвійною блискавкою вмістить усе необхідне.
У кишеню спереду вміщується футбольний м'яч.
Розмір: 48Д x 33Ш x 17В см /30л.
Більше рюкзаків для тренувань за посиланням: рюкзаки.
Інтернет-магазин ElitSport.com.ua надає клієнтам ОРІГІНАЛЬНЕ футбольне взуття, спорядження та інші аксесуари за найнижчими цінами на ринку. Оплата проводиться після отримання клієнтом, що дає змогу переконатися в якості товару та його правильному виборі. Робота без жодних попереджень дає гарантію того, що ми працюємо на клієнта. Доставка здійснюється на всій території України.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.3 г |
| Виробник | Nike |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Об`єм | 30 л |
| Висота | 48 см |
| Ширина | 33 см |
| Глибина | 17 см |
| Країна виробник | Індонезія |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Спортивний |
| Стать | Унісекс |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |