-50%
2 900 ₴
1 450 ₴
Дизайн простий із малюнком Пуми на передньої панелі. Завдяки великий головний відсік з двосторонньою блискавкою, сумка має вдосталь місця для спортивного одягу, рушників та аксесуарів. Ключі, цінні речі та інші дрібні аксесуари можна розмістити в невеликому пеналі з блискавкою. Завдяки матеріалу, зробленому зі 100% поліестеру, за спортивною сумкою дуже легко доглядати.
Інформація про продукте:
Сумка для відпочинку PUMA teamGoal — це класика, простота та сучасність
Завдяки великому основному відділенню, великому простору для зберігання, містким окремим відділенням і невеликим бічним кишеням на блискавках для зберігання цінних речей, ця сумка для відпочинку пропонує не тільки багато місця, а й багато стилю
Двостороння застібка-блискавка для основного відділення
Велике відділення на блискавці збоку
Додаткова невелика кишеня на блискавці збоку
Основне відділення із застібкою-блискавкою внизу
М'який регульований плечовий ремінь із логотипом PUMA Cat
Логотип PUMA Cat з правого боку
Розміри: 61x41x28 см
Об'єм: ок. 72 л
Колір: чорний.
Купити сумку для тренувань за посиланням: сумка спортивна чоловіча.
Інтернет-магазин ElitSport.com.ua надає клієнтам ОРІГІНАЛЬНЕ футбольне взуття, спорядження та інші аксесуари за найнижчими цінами на ринку. Оплата проводиться після отримання клієнтом, що дає змогу переконатися в якості товару та його правильному виборі. Робота без жодних попереджень дає гарантію того, що ми працюємо на клієнта. Доставка здійснюється на всій території України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puma |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Глибина | 28 см |
| Висота | 41 см |
| Ширина | 61 см |
| Максимальне навантаження | 11 кг |
| Вага | 0.4 г |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Доросла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | M |